برند skf, گریس نسوز

گریس نسوز SKF

در این میان، گریس ها از جمله گریس نسوز SKF که پرکاربردترین روانکارهای صنعتی نیز لقب گرفته اند برای روانکاری و خنک سازی این دستگاه ها به روی کار آمدند. در ابتدا گریس هایی با پایه ی کلسیمی به وجود آمدند که عموما از چربی های جانوری تولید میشدند، این گریس ها در برابر آب مقاومت بالایی از خود نشان دادند و همچنین به علت نرمی برای کاهش صدا و اصطکاک نیز، کارآمد ظاهر شدند.

بررسی گریس نسوز SKF:

این گریس را در صنعت با نام گریس حرارتی نیز میشناسند چرا که در دماهای بالا و حرارت زیاد از خود مقاومت بالایی نشان میدهد و بر خلاف بسیاری از گریس ها که در شرایط دمایی بالا عملکردشان ضعیف میشود این گریس در خنک سازی دستگاه های صنعتی نیز به کار میرود.علت مقاومت حرارتی بالای آن استفاده از  مواد افزاینده ی مخصوص جهات نسوز کردن آن است.

نود درصد حجم این گریس را روغن پایه و ده درصد مابقی توسط افزاینده ها پر میشود. روغن پایه ای که در این گریس استفاده میشود دارای ویسکوزیته بالایی است و به خوبی مانع اصطحکاک و سایش میان اجزا و مانع از تماس مستقیم اجزا در دمای بالا به یکدیگر میشود. اما مهم ترین ویژگی گریس نسوز این است که در درجه دمایی بالا خاصیت خود را از دست نمی‌دهند و اکسید نمی‌شوند، چر ا که مواد افزاینده ای که در این گریس ها استفاده شده اند مواد ضد زنگ بوده و از اکسیداسیون این مواد جلوگیری میکنند.

 خرید و فروش انواع گریس :

گریس های صنعتی به دلیل طرفداران بسیار زیادی که دارند صنعتگران زیادی به خرید و فروش این محصولات صنعتی در بازار پرداختند این محصولات پرفروش دارای برنده متفاوت می باشد که هر کدام دارای کیفیت متفاوتی از دیگری است همچنین قیمت این محصولات با یکدیگر متفاوت می باشد و بسته بر ویژگی و مواد پایه تولیدی این محصولات تعیین می شود.

شما می توانید برای خرید و فروش این محصول صنعتی به فروشگاه سایت مراجعه کنید و اطلاعات لازم درباره این محصولات را به دست بیاورید.

ما در فروشگاه سایت خود از تمامی این محصولات قرار داده ایم تا شما بتوانید بهترین برند را انتخاب و محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی خرید و فروش این محصول نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

توضیحات بیشتر:

شرکت ما با داشتن سابقه ای طولانی در امر فروش انواع روغن های صنعتی و‌ گریس ها محصولاتی را با کیفیتی بی نظیر و همچنین قیمتی مناسب برای شما عزیزان به عرضه گذاشته است. از این رو‌ می‌توانید از خرید انواع گریس های صنعتی با برند های شناخته شده نظیر برند skf که از جمله بهترین برند های محصولات صنعتی می باشد بهره مند گردید. یکی از نمونه های این محصولات گریس نسوز skf می باشد که با داشتن خاصیت تحمل دمای بالا مورد توجه اکثر صنعتگران واقع می شود.

این ویژگی باعث شده تا کاربرد این محصول در جاهایی که حرارت بسیار بالایی وجود دارد دیده شود. محصولات شرکت اس کا اف به صورت کلی از محبوبیت بالایی برخوردارند چرا که کیفیت این محصولات در سطح عالی قرار گرفته است.

درباره ما:

شما عزیزان می توانید علاوه بر خرید محصول فوق ، جهت خرید محصولاتی نظیر انواع روغن صنعتی و یا گریس نسوز skf، خرید و فروش روغن کمپرسور shell, خرید و فروش انواع گریس ها نظیر گریس سپلاتین و‌ گریس موبیل می توانید به سایت ما مراجعه کنید.
از طرفی امکان خرید محصولاتی نظیر گریس پایه مس مولیکوت و همچنین روغن heat transfer oil s2 نیز از طریق مراجعه به سایت ما وجود دارد و می توانید آنها را به صورت آنلاین تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *